1) تمامی کتاب‌ها در نمایشگاه کتاب پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه سفارش توسط واحد انبار آماده‌سازی می‌شود و سپس توسط واحد ارسال بوسیله پیک یا پست و به انتخاب مشتری ارسال می‌گردد.

2) تمامی کتاب‌ها به‌صورت نو عرضه می‌گردد و نمایشگاه کتاب به هیچ عنوان کتاب دست دوم ارائه نمی‌کند.

3) کلیه کتاب‌های عرضه شده در نمایشگاه کتاب دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد می‌باشند و به هیچ عنوان کتاب فاقد مجوز یا ممنوع الچاپ در سایت عرضه نمی‌شود.

4) مسئولیت کلیه بسته‌های پستی پس از تحویل به پست بر عهده اداره محترم پست جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

5) اطلاعات مشتریان (نشانی، شماره‌های تماس و …) صرفا جهت ارائه خدمات و اطلاع‌رسانی به مشتریان نمایشگاه کتاب استفاده می‌شود و به هیچ عنوان استفاده دیگری نخواهد داشت.

6) تمامی سفارش های ثبت شده دوروز کاری بعد ارسال می شود.

7) در صورت خرابی فیزیکی مرسوله می‌بایست نهایتا تا 24 ساعت بعداز دریافت کتاب از طریق تماس تلفنی همکاران ما را در جریان بگذارید تا اقدامات لازم جهت تعویض کتاب انجام گیرد.

8) بعد از ثبت خرید و پرداخت به هیچ وجه امکان اضافه کردن کتاب، تغییر تعداد و یا جا به جایی کتاب خریداری شده با کتاب دیگری نیست .

9) ناقصی فرم، سفیدی صفحات، پشت و رو بودن کتاب، مشکلات صحافی یا چاپ تا 7 روز بعد از دریافت بسته قابل بازگشت و تعویض است که هزینه بازگشت را نمایشگاه کتاب پرداخت می‌کند، اما بعد از 7 روز در صورت امکان تعویض، هزینه برگشت و ارسال به نمایشگاه کتاب با مشتری می باشد.

10) لغو خرید و یا حذف کالای خریداری شده نهایتا تا 1 ساعت قابل پیگیری می باشد. در صورتی که خرید در روز تعطیل باشد اولین روزکاری بعد قبل از ساعت 9 صبح قابل پیگیری می باشد(حتما تلفنی اطلاع داده شود.)

11) پیک موتوری وظیفه‌ای بر تحویل درب واحد ندارد و تنها درب اصلی ساختمان تحویل داده می شود.

12) ثبت نام در نمایشگاه کتاب به معنی قبول دریافت پیامک اطلاع رسانی و فروش ویژه ها می باشد.

13) ثبت نام در نمایشگاه کتاب و خرید از سایت به معنی قبول تمام قوانین در سایت می باشد.